Brunox EpoxyBrunox® Epoxy – system odrdzewiania i zapobiegania korozji. Zastosowanie i działanie jako:
– odrdzewiacz
– epoksydowy preparat gruntujący
do przemysłowego zabezpieczania konstrukcji, instalacji, maszyn, pojazdów itp. Brunox® Epoxy stanowi opatentowany system odrdzewiający na bazie żywicy epoksydowej. Przezroczysta ciecz o barwie bursztynu tworzy ze zneutralizowaną warstwą korozji organiczny związek żelaza. Powstająca czarna, bardzo zwięzła i odporna warstwa zapewnia długotrwałą ochronę antykorozyjną i dzięki zawartości żywicy epoksydowej, stanowi równocześnie doskonałą warstwę gruntującą. Preparat ten nadaje się wyśmienicie de renowacji maszyn, instalacji, pojazdów. Dzięki szczególnie dobrej penetracji w pory powstałe w wyniku korozji oraz doskonałemu tworzeniu warstwy ochronnej (brak śladów pociągnięć pędzlem) zapewniona jest znakomita efektywność i możliwość nakładania nań rozmaitych powłok (farb, lakierów, szpachlówek – również chemo-utwardzalnych).

 

Preparat Brunox Epoxy dostępny jest w opakowaniach:
– 30 ml – do usuwania małych ognisk korozji,
– w aerozolu: 150 ml, 400 ml – wygodne do użycia w miejscach trudno dostępnych (wnętrza profili, rur itp.)
– w pojemnikach: 100 ml, 250 ml, 500 ml – do nakładania pędzlem, wałkiem, natryskiem,
– w pojemnikach: 1 litr, 5 litrów – do większych powierzchni,

Znajdują się Państwo na stronie firmy KTJ Kolor Sp. z o.o.  – wyłącznego dystrybutora marki Brunox w Polsce i na Ukrainie.

Sklepy i hurtownie zainteresowane wprowadzeniem preparatów BRUNOX prosimy KLIKNĄĆ TUTAJ, by przenieść się do działu kontakt firmy KTJ i otrzymać informację z warunkami współpracy.

Klientów detalicznych prosimy KLIKNĄĆ TUTAJ, by znaleźć informacje gdzie znajduje się najbliższy sklep oferujący preparaty Brunox.

Wszelkie dane techniczne znajdziesz w kartach charakterystyki preparatu Brunox EPOXY:

Aerozol

Płyn

brunox epoxy instrukcja